BİZ KİMİZ?

Personalis Danışmanlık ve İnsan Kaynakları iş ortaklarının işe alım konusunda ihtiyaçlarını karşılayan, işe alım süreçlerinde kullanabilecekleri avantajları aktaran, stratejiler geliştirerek istihdam gelişimine katkı yapan, insan ve sonuç odaklı çalışan İşkur’a bağlı Özel İstihdam Bürosu’dur.

MİSYONUMUZ

Personalis Danışmanlık ve İnsan Kaynakları olarak misyonumuz; ortak değerlere sahip olduğumuz çalışanlarımızla, iş disiplini içinde iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en doğru ve en verimli şekilde karşılamayı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Personalis Danışmanlık ve İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz; bulunduğumuz sektörde Türkiye standartların üzerine çıkıp, Dünya standartları insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek, öncü ve lider bir kurum olmaktır.

NE YAPARIZ?

Seçme

Personalis Danışmanlık ve İnsan Kaynakları, iş ortaklarının tüm işe alım süreçlerini yönetir.

Ölçme

Personalis Danışmanlık ve İnsan Kaynakları, iş ortaklarının işe alım süreçlerinin en önemli aşaması olan ölçme konusu gerekli materyaller ile gerçekleştirir.

Yerleştirme

İş ortaklarımızın talebi halinde iş teklifi yapılacak adayla ilgili referans kontrolünün yapılması sağlanır.

Pazarlama Eğitimi

Bu eğitimin amacı, pazarlama alanında temel bilgileri aktarmak ve pazarlama tekniklerini uygularken doğru metodlar kullanmayı öğretmektir.

Satış Eğitimi

Bu eğitimin amacı, başarılı bir satıcı nasıl olmalıdır ve satış teknikleri uygulanırken nelere dikkat edilmelidir.

Kariyer Yönetimi Eğitimi

Kariyer Yönetimi Eğitimi’nde kariyer planlama, geliştirme ve kariyeri sürdürme başlıkları altında eğitim verilmektedir.